ĶĪŠEZERA KAUSS

18. un 19. jūlijā

Ķīšezera kauss 2020

2020. gada 18. un 19. jūlijā Latvijas burājošie jaunieši un klubi ir laipni aicināti piedalīties Rīgas jahtkluba organizētajās Latvijas kausa ieskaites sacensībās “Ķīšezera kauss 2020”. Sacensības norisināsies Ķīšezerā, un tajās būs pārstāvētas Optimist, Laser 4.7, Laser Radial un Laser Standard laivu klases. Sīkāka informācija atrodama sacensību nolikumā.

Atskats par iepriekšējiem gadiem

"Rīgas jahtkluba" organizetās bērnu un jauniešu burāšanas sacensības norisinājās 14. un 15. jūlijā Ķīšezerā. Vairāk nekā 40 dalībnieku konkurencē tika izcīnītas balvas Optimist, Laser Radial un Laser 4.7 laivu klasēs. Ķīšezera kauss 2018 ir Latvijas Zēģelētāju savienības apstiprinātas Latvijas reitinga sacensības minētajās laivu klasēs. Katru gadu "Rīgas jahtklubs" ceļ sacensību līmeni, nodrošinot augstākās klases tiesnešus, precīzu organizāciju, dažādus tehniskos jauninājumus, kā arī īpaši rūpējoties par dalībnieku labsajūtu un prieku. Skatieties videoreportāžu no sacensībām šeit:

e-pasts: rigas.jahtklubs@inbox.lv
Tālr.: +371 29 298 722