Bērniem un jauniešiem

Rīgas jahtklubā bērni var apgūt burāšanas prasmes kvalificētu, pieredzējušu un godalgotu treneru vadībā – no pirmajiem soļiem burāšanā, līdz pat starptautisko sacensību līmenim. Klubā šobrīd trenējas vairāk kā 40 jauno sportistu, kuri pēdējos trīs gados ieguvuši visvairāk godalgoto vietu Latvijas un ārvalstu sacensībās salīdzinot ar citiem klubiem. Burāšana bērniem attīsta unikālu prasmju kopumu, vienlaikus norūdot un pamatīgi nostiprinot veselību. Dabai draudzīgs sporta veids ar īpašu tehnisko aprīkojumu - buru laivu un tās transportēšanas piederumiem, attīsta jaunietim:

Komunikācijas prasmes

Apmeklējot starptautiskās sacensības, bērni attīsta komunikācijas prasmes, iemācās valodas un iegūst jaunus draugus citās valstīs

Tehniskās prasmes

Burāšana attīsta jaunietim prasmes uzturēt kārtībā aprīkojumu, spēju patstāvīgi pieņemt lēmumus

Organizatoriskās prasmes

Aktīvi trenējoties, jaunietis iemācās sistemātisku pieeju, patstāvību, domāt vairākus soļus uz priekšu, prasmi pazīt un pareizi nolasīt laika apstākļus

Bērnu vecāku iesaistīšanās

Arī vecākiem jārēķinās, ka bērna burāšanas nodarbības pozitīvi ietekmēs ģimenes dzīvesveidu. Sacensību apmeklēšana, palīdzība kluba treneriem, kooperēšanās transporta un loģistikas jautājumu risināšanai, inventāra uzturēšana – tas viss prasīs mazliet vairāk iesaistes. Taču vienlaikus sniegs prieku par bērna panākumiem, socializāciju ar citām kluba ģimenēm, kolektīvi risinot minētos jautājumus, iespaidus no citām zemēm, sacensību vietām.

Rīgas Jahtkluba pieredze un izaugsme

Rīgas Jahtklubs ir dibināts 2008.gada oktobrī un kopš tā laika ir kļuvis par Latvijā vienu no vadošajiem un spēcīgākajiem klubiem gan ar tehnisko nodrošinājumu, gan ar komandu un dalībieku sasniegumiem.

cropped-RJK-logo-272x182

Vēlies pievienoties?

Rīgas Jahtklubs ir privāts un ar panākumiem bagāts klubs pašā Ķīšezera krastā, kas aicina pievienoties gan pieredzējušus burātājus, gan jaunus entuziastus.

e-pasts: rigas.jahtklubs@inbox.lv
Tālr.: +371 29 298 722